انتخاب کلید واژه مناسب

برچسب یا تگ (TAG) چیست؟

برچسب یا تگ یک کلید واژه (کلمه ای که اطلاعاتی درباره آگهی شما به ما می دهد و باعث اطلاع رسانی درباره آن می شود) است که اختصاصا برای جستجو شدن توسط موتور های جستجو نظیر گوگل استفاده می شود. برچسب را می توانید یک کلمه کلیدی یا یک گروه از کلمات دانست که کاربر را به آگهی شما راهنمایی می کند. برچسب لزوما یک کلمه تنها نیست و ممکن چند کلمه و یا یک جمله کلیدی باشد.

انتخاب برچسب مناسب آگهی

به موضوع و متن آگهی خود توجه کنید، چه کلماتی مهم و مناسب هستند و به چه کلماتی میتواند ربط پیدا کند؟ و یا کاربران با چه کلماتی محصول یا خدمات مورد نظر شما را در اینترنت جستجو می کنند؟ آن کلمات مناسب را به عنوان برچسب انتخاب کنید.

 

راهنمای استفاده از برچسب مناسب در انتشار آگهی

برای افزایش نمایش در موتورهای جستجو برای آگهی خود، حتما از برچسب های آگهی مناسب استفاده کنید.

به عنوان مثال اگر در بخش لوازم خانگی به تبلیغ و درج آگهی برای محصول پلوپز با برند تفال پرداخته اید، کلمات کلیدی پیشنهادی عبارتند از:

لوازم خانگی, پلوپز تفال, پلوپز, تفال,

توجه داشته باشید برای جدا کردن برچسبها از یکدیگر فقط از علامت ویرگول انگلیسی (کاما) استفاده کنید. (برای تایپ ویرگول انگلیسی کیبورد باید در حالت EN باشد) استفاده از جداکننده هایی نظیر + / – : × * و ویرگول فارسی غیر قابل قبول است و کلیه برچسبها به عنوان یک برچسب ذخیره می شوند.

نکته: بعد از وارد کردن هر کلمه کلیدی با زدن دکمه اینتر ، کلمات کلیدی از یکدیگر جدا خواهد شد و نیازی به وارد کردن ویرگول انگلیسی وجود ندارد.